Gizlilik Politikası

Bilgilerin Korunması ve Güvenliği

Değerli Aygül Çiçekçilik Üyesi,

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, İyzico ve PayTR ile birlikte çalışmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. 

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler altindagdacicekcilik.com'de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında gönderici firmaya aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Aygül Çiçekçilik müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek ve ayrıca ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı görünüşü pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Bilgilerin Doğrulanması


Müşteriler altindagdacicekcilik.com da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.

Bilgilerin korunması ve Güvenliği hakkında Aygül Çiçekçiliğe  sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. 

Mail: info@altindagdacicekci.com

Tel: 0552 648 0552

SAYGILARIMIZLA ..

AYGÜL ÇİÇEKÇİLİK EKİBİ